Sisene

Kliendid räägivad meist


"Kodulaenu otsus on nii oluline, seda ei saa teha kegekäeliselt. Tänu Pangalaen.ee kodulaenu analüüsile sain infot, mida ei saanud ühestki pangast. Säästsin intressi kuludelt pea 6 000 eurot."
Rauno Paju 

"Otsustasin võtta kodulaenu ja käisin nõustamisel kolmes pangas. Pankadest saadav informatsioon on tihti keeruline ja segadusse ajav, kuid tänu Pangalaen.ee abile tean nüüd, millele tähelepanu pöörata ja kuidas võrrelda laenu pakkumisi."
Risto Kriik

"Vastuse laenuanalüüsile sain juba järgmisel päeval. Hoidsin kokku palju aega ja kõik kodulaenuga seotud valikud olid tehtud kergesti arusaadavaks. Personaalne laenuanalüüs oli väga põhjalik ja kasulik. Julgen soovitada."
Elina Merisalu


"Saime kahest pangast negatiivse vastuse. Maakleri soovitusel tellisime laenuanalüüsi ning järgmisel päeval saime juba teada, et kodulaenu saamiseks pidime krediitkaardi tühistama ja sissemakse tuhande euro võrra suurendama. Lõpuks on ka meie perel oma kodu, oleme sellest kaua unistanud.Täname Pangalaen.ee meeskonda!"
Anneli ja Heino Kask


"Koostöö Pangalaen.ee ekspertidega on kiire ja mugav. Soovitan teenust igale laenuvõtjale, kes ei taha oma kodust ja rahast ilma jääda."
Kaarel Tamm


Pangalaen.ee meeskond tänab oma kliente usalduse eest. Töötame selle nimel, et olla eelistatuim partner pangalaenu küsimustes. 

 

Valik meie koostööpartnereid:

UusMaa
OberHaus
1Partner
Domus Kinnisvara