Sisene

Meist

Sõltumatu

Meilt saad nõu, kuidas leida enda jaoks sobivaim laenupakkuja. Pangalaen.ee sõltumatutel ekspertidel on pikaajaline kogemus suurpankade jaepanganduses. Töötame selle nimel, et laenuvõtja oleks teadlik ja võrdne partner pangaga läbirääkimisel.

 

Kiire

Personaalne laenuanalüüs enda laenu- või liisingusoovile on vaid mõne kliki kaugusel. Pangalaen.ee laenuankeedid on kasutajasõbralikud, küsime vaid neid andmeid, mis on vajalikud krediidiotsuse koostamiseks. Meie eksperdid töötavad Sulle välja personaalse laenuanalüüsi maksimaalselt 2 tööpäeva jooksul.

 

Kasulik

Personaalsed soovitused laenugraafiku valikul, intressi ja lepingutasude läbirääkimisel toovad kliendile otsest rahalist kasu. Pankade tavapakkumiste puhul võidavad meie kliendid laenuperioodi peale keskmiselt 10 000 eurot. Aitame säästa olulisel määral ka pankade kuldklientidel.

 

Usaldusväärne

Oleme sõltumatu asjatundjatest koosneb meeskond, kellel on pikaajaline kogemus jaepanganduses. Me ei väljasta laenu, vaid leiame laenuvõtjale kõige kasulikuma lahenduse.

 

Turvaline

Meie IT süsteemid on kaitstud turvaprotokolliga, nagu ka pankade infokanalid. Iga klient saab soovi korral enda andmed kustutada. Suhtluses Pangalaen.ee-ga luuakse krüpteeritud andmesidekanal, millega tagatakse, et vahetatavat informatsiooni ei saa kolmandad isikud vaadata/pealt kuulata ega muuta.

 

Vastutustundlik

Meie meeskond annab endast parima, et vastata meie klientide ja ühiskonna ootustele. Vastutame oma teenuse kvaliteedi eest. Kui Sina ei ole teenusega rahul, anname:

 

Raha tagasi garantii

Käesolevaga garanteerime, et teostame Sinu andmete alusel personaalse laenuanalüüsi, mis on professionaalne, sisukas, arusaadavas keeles, sisaldab kasulikku teavet, soovitusi ja nippe olulise rahalise säästu saavutamiseks. Juhul, kui meie teenusega ei kaasne Sinu rahaline võit, maksame Sulle 59 eurot tagasi.